• 99/07/01 - 12:22
  • تعداد بازدید: 105
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
از سوی انجمن شاعران و نویسندگان کانون صورت می‌گیرد؛

«هر روز یک شعر» و «هر روز یک کتاب» با موضوع دفاع مقدس

هم‌زمان با هفته ی دفاع مقدس «هر روز یک شعر» و «هر روز یک کتاب» با مضامین پایداری و دفاع مقدس در صفحه‌های مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مخاطبان معرفی می‌شود.

همزمان با هفته‌ی گرامی‌داشت دفاع مقدس «هر روز یک شعر» با مضمون ایثار و شهادت از شاعران نام‌آشنای معاصر و «هر روز یک کتاب» رمان نوجوان از نویسندگان مطرح کشور با هدف تشویق نوجوانان به مطالعه و آشنایی آن‌ها با آثار فاخر و ارزشمند در حوزه ادبیات پایداری و دفاع مقدس، در صفحه‌های اینستاگرام انجمن شاعران و نویسندگان نوجوان کانون منتشر می‌شود.

بر همین اساس، شعرهایی از قیصر امین پور، علیرضا قزوه، افشین علاء ، سلمان هراتی، سیدحسن حسینی، سهیل محمودی و ... در صفحه انجمن شاعران نوجوان کانون منتشر می‌شود.

همچنین معرفی کتاب‌های گردان قاطرچی‌ها و خمپاره‌های فاسد از داوود امیریان، جنگ که تمام شد بیدارم کن از عباس جهانگیریان، هستی از فرهاد حسن‌زاده، عاشقانه‌های یونس در شکم ماهی از جمشید خانیان و .... در صفحه انجمن نویسندگان نوجوان کانون انجام می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دیدن این آثار به صفحه‌های اینستاگرام انجمن شاعران و انجمن نویسندگان نوجوان کانون به نشانی  anjoman_e_nevisandeganenojavan  و anjoman_e_shaeranenojavan مراجعه کنند.

عباس جهانگیریان دبیر انجمن نویسندگان نوجوان و محمدسعید میرزایی دبیر انجمن شاعران نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هستند.

یادآوری می‌شود در حال حاضر بیش از ۱۱۰ انجمن شعر و داستان با ۲هزار و ۵۰۰ عضو فعال نوجوان و ارشد، در مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور، فعال هستند.

کلمات کلیدی

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت

سامانه ی گفتگوی آنلاین