بخش طرح های ثبتی

گروه : حرکتی مهارتی

رتبه

نام طرح

نام طراح

تقدیری

جامپکس

آزاده الماسی

گروه : آموزشی و کمک آموزشی

رتبه

نام طرح

نام طراح

دوم

دانش کیت نجوم

کاوش ایده تکاپو

تقدیری

پک آتش نشانی

لیلا واقفی

تقدیری

پیتزا تایم

زینب تدین

رتبه

نام طرح

نام طراح

تقدیر ویژه

تالاب من

بخش اسباب بازی موزه عروسک های ملل – محیط زیست

گروه : فکری

رتبه

نام طرح

نام طراح

اول

اُرچین

شهاب محسنین با همکاری کانون

دوم

سنگ کاغذ قیچی

نوید خرم آبادی

سوم

اوربل- سگال 1و 2- جال(مجموعه کارها)

میثم نظریان

تقدیر

سوداگران

مهتاب گراکویی- شیدا کیخسروی- مریم حضور بخش- زهرا بدیع زادگان اصفهان

تقدیر

تخته میله

محمدنصیری گله

تقدیر ویژه بازی های فکری

رتبه

نام طرح

نام طراح

تقدیر ویزه

پایاپای

هوپا

تقدیر ویژه

ددان

باهمزی

گروه: فرهنگی هنری

رتبه

نام طرح

نام طراح

تقدیر

باغ فارسی

حمیده ساعیان

تقدیر ویژه گروه فرهنگی و هنری

رتبه

نام طرح

نام طراح

تقدیر ویژه

عروسک متحرک دختر دال (افسانه لری- مجموعه مهرهای چاپ قلمکار)

موزه عروسک های ملل

گروه: کمک درمانی

رتبه

نام طرح

نام طراح

اول

 

رفعت السادات خرم زاده

منچ فراگیر

تقدیر

مجموعه بسته افزایش مهارت پیشان

فرشته یاقوتی

گروه : الکترونیکی و رایانه ای

رتبه

نام طرح

نام طراح

اول

حجت اله درودیان

ربات دانش 2

دوم

سرزمین ربات ها

ربات اینو اینو

سوم

شرکت هوشمند افزار صنعت پویا

ربات آموزشی کد نویسی

پی بات pbot

گروه: عروسک ها

رتبه

نام طرح

نام طراح

اول

عروسک دستکشی (پاپت) عمو قربون

عطیه سادات کاشی

دوم

عروسک­های انگشتی آقا و خانم بیخیال

بنفشه کسرائیان

دوم

عروسک­های دستکشی خانواده شاد

رویا منوچهری

سوم

عروسک انگشتی راژان

محیا محبی

تقدیر

عروسک سلما

منیژه صفا تاج

بخش تولید عروسک

رتبه

نام طرح

نام طراح

تقدیر از

عروسک های بافتنی( گیلو و گیسو)

وحیده سادات موسوی

کیفیت تولید

تقدیر از

عروسک نارگل (ترنج)

نسرین رستم زاده

کیفیت تولید

گروه: عروسک های بومی

رتبه

نام طرح

نام طراح

اول

شاماران

مژده دانش پژوه

هنگامه حکیمیان

نرگس تیموری

دوم

عروسک گل­ونی

پرستو نیری

سوم

عروسک­های چوبی اقوام

شیوا صارمی منفرد

تقدیر

عروسک لال

محبوبه فتاحی

تقدیر

عروسک گلین باجی

زهرا کرمی

بخش مجوز تولید

بخش چوبی

رتبه

نام طرح

نام طراح

اول

مجموعه کارهای بومزی

الهام ذاکری زفرقندی

دوم

مجموعه کارهای بلوط

سراج الدین پناهی

سوم

رسیپ

مازیار آصفی

تقدیر

گوی سرگردان کوچک و بزرگ – راهبر- شب و روز(مجموعه کارهای بالسا)

نداهویدی

مجوز تولید

بخش پلاستیکی

رتبه

نام طرح

نام طراح

اول

دوبی (مجموعه کارها)

حامد پیشوایی

دوم

زیرک (مجموعه )

رویین پویان ایرانیان

سوم

چرخ سفالگری

سید محمد میرشفیعی

تقدیر

کلیک دایناسور رباط

حمید بهرامی

تقدیر

ماشین لباسشویی- چرخ خیاطی- قطار سبز بدون ایستگاه – قطار سبز ایستگاه دار

مجموعه کارهای آقای ابوالفضل محمدی

تقدیر ویژه تولید

رتبه

نام طرح

نام طراح

تقدیر

ذره بین

کانون / بازی تا

ویزه