کمین

کمین

مربی كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، در مسیر راه به یکی از روستاهای غرب کشور توسط اشرار به اسارت گرفته می‌شود. هم‌زمان با اقدام نيروی انتظامی، بچه‌های مدرسه نيز برای نجات مربی خود دست به كار می‌شوند.

کلید

کلید

مادر برای خرید به بیرون از خانه رفته است و پسر چهارساله‌اش «امیرمحمد» از برادر یک ساله در شرایطی مراقبت می‌کند که باید مواظب غذای در حال پخته شدن هم باشد. در قفل می‌شود و احمد نمی‌تواند کلید را پیدا کند. همسایه و مادربزرگ امیرمحمد سعی دارند او را در پیداکردن کلید کمک کنند .

کلانتری غ

کلانتری غ

كلانتری غيرانتفاعی وظيفه خود می‌داند، امنيت محله به ویژه «امنيت كودكان» را تامين كند. اما چطور و چگونه ؟

کاغذ و تا

کاغذ و تا

این فیلم روش‌های مختلف شکل‌سازی را با کاغذهای رنگی نشان می‌دهد.

کارنامه

کارنامه

فیلم مستند «کارنامه» پژوهشی، پیرامون شیوه‌های ارزش‌یابی تحصیلی در نظام آموزشی کشور از بدو تاسیس این نظام، تاکنون است. در این اثر نقاط ضعف و قدرت دو روش ارزش‌یابی «سنتی» و ارزش‌یابی «کیفی و توصیفی» مورد نقد و بررسی کارشناسان مربوطه قرار گرفته است.

کارآگاه دو

کارآگاه دو

یکی از دانش‌آموزان مدرسه «مهربانی» برای راضی نگه‌داشتن پدر و مادرش سعی می‌کند خود را همیشه در سطح بهترین شاگردان قرار دهد و به این منظور نمره‌های دیگر بچه‌ها را دست‌کاری می‌کند. مدیرمدرسه جست‌وجویی برای یافتن فرد خطاکار آغاز می‌کند ولی چون موفق به پیدا کردن او نمی‌شود از کارآگاه دو کمک می‌خواهد.

هنگ نوجوانان

هنگ نوجوانان

در این فیلم مستند فعالیت‌های آموزشی- نظامی اعضای کتابخانه‌های کانون تهران در اردوگاه هنگ نوجوانان به تصویر کشیده شده است.

همه روزهای خوب

همه روزهای خوب

«مينا» دختری 7 ساله، يک روز در مسير خانه به مدرسه، در حاشيه يک ديوار قديمی كه درخت سيبی از بالای آن به بيرون آويزان شده یک سیب پيدا می‌كند.

همشهری

همشهری

به دلیل ترافیک سنگین مرکز شهر تهران، ماشین‌های شخصی اجازه ورود به منطقه (محدوده طرح ترافیک) را ندارند. این فیلم نشان می‌دهد که مردم چگونه با ارایه دلیل‌های مشابه در پی ورود به این محدوده هستند و پلیس‌ها با آن‌ها برخورد می‌کنند.

همسرایان

همسرایان

پدربزرگ هنگامی که از صداهای مزاحم آزرده می‌شود، سمعکش را از گوش بیرون می‌آورد تا آرامش داشته باشد. مشکل زمانی آغاز می‌شود که نوه او از مد