آثار برگزیده عکاسان نوجوان دومین مهرواره فصلی، ویژه بهار 99 با موضوع «آیین عید نوروز و فصل بهار»

دومین مهرواره فصلی عکس، ویژه بهار 1399به مبحث آداب و رسوم و ویژگی هاي فرهنگی عید نوروز و زیبایی های فصل بهار اختصاص داشت.
بر اساس این فراخوان، شرکت کنندگان ، موضوعاتی چون دیدار با پدربزرگ ها و مادربزرگ ها و نقش آن ها در کنار کودکان و نوجوانان، خانه تکانی، آداب و رسوم محلی نوروز و بهار، سفره هفت سین، لحظه‌ی تحویل سال، سفرها و گشت و گذار در طبیعت، زیبایی های فصل بهار در جای جای کشور عزیز ایران را از نگاه خود در قالب عکس ثبت کردند.

در این دوره از مهرواره ۳۲۲ اثر در دو گروه سنی در اختیار دبیرخانه قرار گرفت که از آن میان، ۷۶ اثر شامل ۲۶ اثر در بخش «بزرگسال» و ۵۰ اثر در بخش «نوجوان» در مرحله اول داوری انتخاب و در پایان ۳۲ اثرِ برتر شامل ۱۹ اثر در بخش «بزرگ‌سال» و ۱۳ اثر در بخش «نوجوان» به عنوان برگزیده اعلام شد.


 
همیر عطا لایقی منفرد - زنجان ایلیا خراشید‌زاده- سیستان و بلوچستان امیر آذرپور- سمنان امیر آذرپور - سمنان زادمهر نبیلی- سمنان زهرا خبیری- خراسان رضوی سید علی حسینی- زنجان کیمیا غلامی- خراسان رضوی هانا نجفی- خراسان رضوی یکتا سادات بیدختی- خراسان رضوی یگانه عجمی- سمنان نیوشا صالحان- خراسان رضوی یگانه عجمی- سمنان
کلمات کلیدی

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت

سامانه ی گفتگوی آنلاین