• 1400/07/21 - 10:42
  • تعداد بازدید: 20
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
همزمان با هفته ملی کودک

آغاز به‌کار کتابخانه‌های پستی در کانون سمنان

کتابخانه پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان همزمان با بازگشایی هوشمند مراکز در هفته ملی کودک، آغاز به کار کرد.

به بهانه هفته ملی کودک و پیرو دستورالعمل بازگشایی هوشمند مراکز فرهنگی‌هنری، فعالیت مربیان کتابخانه‌های پستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو شهرستان سمنان و شاهرود نیز آغاز شده است.
کتابخانه‌های پستی کانون پرورش فکری فرصتی برای دسترسی کودکان و نوجوانان به کتاب و عامل شکوفایی اندیشه در افراد جامعه عنوان شده‌اند. این مراکز، ویژه کودکان و نوجوانان روستایی است که دسترسی به کتاب ندارند و در این مراکز با هدف تحقق و توسعه فرهنگی، کتاب و مطالب خواندنی از طریق پست و با همکاری و همراهی مدیران مدارس برای دانش‌آموزان عضو این کتابخانه ارسال می‌شود. در همین حال، اعضای این مراکز پستی نیز پس از مطالعه از همان طریق، کتاب‌ها را برگشت داده و منابع جدید دیگری دریافت می‌کنند و این چرخه در طی سال جریانی مستمر دارد.
با همه‌گیری ویروس کرونا و در پی تعطیلی مراکز فرهنگی‌هنری ثابت، سیار و کتابخانه پستی، بار دیگر فعالیت این مجموعه با کتاب‌رسانی در دو مرکز پستی سمنان و شاهرود آغاز شد.

 

کلمات کلیدی

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت