• 1402/02/31 - 13:14
  • تعداد بازدید: 141
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

برگزاری هشتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون، ۱۰ تا ۱۶ تیر

هشتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ۱۰تا ۱۶ تیر سال ۱۴۰۲ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون برگزار می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، هشتمین جشنواره ملی اسباب‌بازی در سال «مهار تورم و رشد تولید» و با رویکرد کمک به برقراری ارتباط میان طراحان، تولید کنندگان، مروجان و فعالان حوزه اسباب‌بازی و سرگرمی تیر سال جاری برگزار خواهد شد.

کمک به توسعه کمی و کیفی حوزه اسباب‌بازی، کمک به ساماندهی صنعت اسباب‌بازی، توسعه و ترویج کاربردها و کارکردهای بازی و اسباب‌بازی و تقویت ارتباط میان فعالان این حوزه از اهداف برگزاری این جشنواره است.

این جشنواره از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و با همکاری شورای نظارت بر اسباب‌بازی، انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی، ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، انجمن علمی بازی ورزش کودکان و همراهی سایر فعالان این حوزه برگزار می‌شود.

برگزاری نشست‌های تخصصی، برپایی نمایشگاه دستاوردهای صنعت اسباب بازی ایرانی، نمایشگاه ترویجی بازی و اسباب بازی و بازار اسباب بازی از مهم ترین بخش‌های این جشنواره هستند.

کلمات کلیدی

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت

سامانه ی گفتگوی آنلاین