• 1401/12/24 - 11:19
  • تعداد بازدید: 306
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
فروردین ماه آغاز می‌شود؛

ثبت‌نام اینترنتی کارگاه‌های فصل بهار کانون

ثبت‌نام اینترنتی کارگاه‌های فصل بهار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور از ۲۳ فروردین ۱۴۰۲ آغاز می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، کارگاه‌های فرهنگی، هنری و ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در دو سطح ملی و استانی به‌صورت آنلاین و حضوری برنامه‌ریزی شده است و در بازه زمانی ۴ اردیبهشت تا ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

بر همین اساس نقاشی، خوش‌نویسی تحریری، نوشتن خلاق، عروسک‌سازی، آزمایش‌های علمی در خانه، انیمیشن، نمایش عروسکی، پاپیه ماشه، نجوم، زیست‌شناسی، بازی‌ و سرگرمی، قصه‌گویی، شبه قالی، تصویرسازی، کاردستی، سفال، کلاژ، اریگامی، نقالی و... از جمله کارگاه‌های آنلاین فصل بهار است که در دو سطح مقدماتی و تکمیلی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان با شرط دارا بودن سن ۴ سال به بالا برای ثبت‌نام در دوره‌های مجازی از ۲۳ فروردین تا یکم اردیبهشت ۱۴۰۲ فرصت دارند به پایگاه مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی http://kpf.ir  مراجعه کنند.

در عین حال برای ثبت‌نام اولیه در دوره‌های حضوری نیز علاقه‌مندان نخست باید به سایت کانون به نشانی https://kpf.ir/user_register مراجعه و در یکی از مراکز نزدیک محل سکونت خود ثبت‌نام کنند سپس با تماس یا مراجعه حضوری به آن مرکز در جریان برنامه کارگاه‌های آن قرار بگیرند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حال حاضر با ۱۰۳۹ مرکز فرهنگی هنری ثابت، سیار شهری و روستایی و کتاب‌خانه پستی در سراسر کشور فعال است.

کلمات کلیدی

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت