• 1399/11/27 - 09:52
  • تعداد بازدید: 1278
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با کسب دو نشان و چهار دیپلم افتخار؛

شش عضو کانون برگزیده مسابقه نقاشی لیدیسه چک شدند

 «اعظم عظیمی» ۱۶ ساله از نهبندان خراسان جنوبی

دو نشان رز و چهار دیپلم افتخار از چهل و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی هنرهای زیبا کودکان «لیدیسه» کشور چک به کودکان هنرمند ایرانی رسید.

نمایشگاه نقاشی هنرهای زیبا کودکان «لیدیسه» کشور چک در سال ۲۰۲۰ با موضوع «منظره و چشم انداز» در دو بخش نقاشی و عکس برگزار شد و از میان ۲۲ هزار و ۲۱۶ اثر رسیده از ۷۸ کشور دنیا شش عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون برگزیده شدند.
بر اساس این خبر «راتین اعتقاد» ۸ساله عضو مرکز کانون بهبهان در استان خوزستان و «مهتا عابد» ۱۳ ساله از مرکز ۱۶ کانون تهران به ترتیب در بخش نقاشی و عکس نشان رز لیدیسه را دریافت کردند.
بر همین اساس «علی اشرفی‌متقی» عضو ۱۱ ساله مرکز کانون شیرین‌سو در همدان و «ملیسا رضوی» ۹ ساله از مرکز ۲۱ کانون تهران دیپلم افتخار بخش نقاشی و «اعظم عظیمی» ۱۶ ساله از نهبندان خراسان جنوبی و «شادی اسماعیل‌نیا» ۱۶ ساله از تهران نیز دیپلم افتخار بخش عکس این رویداد بین‌المللی را از آن خود کردند.
لازم به یادآوری است کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال ۱۹۱ اثر نقاشی و ۱۵۰ قطعه عکس در چهل و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی هنرهای زیبا کودکان «لیدیسه» کشور چک شرکت کرد.
هم چنین قرار است در آیینی این جوایز از سوی سفیر چک در تهران به برندگان اهدا شود.

 

کلمات کلیدی

تصاویر

نشان رز در بخش عکس برای «مهتا عابد» ۱۳ ساله عضو مرکز ۱۶ کانون تهران  دیپلم افتخار بخش عکس برای اثر «شادی اسماعیل‌نیا» ۱۶ ساله عضو مرکز ۴۳ کانون تهران نشان رز بخش نقاشی برای «راتین اعتقاد» ۸ساله عضو مرکز کانون بهبهان از استان خوزستان  دیپلم افتخار برای نقاشی«علی اشرفی‌متقی» عضو ۱۱ ساله مرکز کانون شیرین‌سو در همدان دیپلم افتخار برای نقاشی ملیسا رضوی ۹ ساله عضو مرکز شماره ۲۱ کانون تهران

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت