جشنواره بین المللی پویانمایی

جشنواره بین المللی پویانمایی

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در 24 سال اخیر متولی برپایی این دوسالانه هنری بود و امسال دوازدهمین دوره آن را در بخش‌های مختلف رقابتی و جنبی برگزار می‌کند. دوازدهمین دوره این جشنواره هم‌چون دوره‌های گذشته در چهار بخش «مسابقه»، «خارج از مسابقه»، «نمایش ویژه» و «چشم‌انداز» از ۱۰ تا ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ در تهران برگزار خواهد شد. فیلم‌سازان ایرانی و خارجی می‌توانند از ۹ تیر تا ۱۰ آبان ۱۳۹۹ با مراجعه به سایت جشنواره به نشانی:www.tehran-animafestival.ir ثبت‌نام کنند.

مشاهده
جشنواره بین المللی قصه گویی

جشنواره بین المللی قصه گویی

به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور و پیش‌بینی‌های احتمالی در رابطه با تداوم این شرایط در فصل پاییز، شورای سیاست‌گذاری جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی تصمیم گرفت تا با تغییرهایی در فرم و محتوای این جشنواره، مرحله استانی دوره بیست‌وسوم را به صورت مجازی برگزار کند. اطلاع رسانی های لازم در سایت جشنواره به آدرس http://kanoonfest.ir صورت خواهد گرفت.

مشاهده
جشنواره هنرهای نمایشی

جشنواره هنرهای نمایشی

جشنواره هنرهای نمایش کانون با شعار «نمایش، تمرین زندگی، ساختن آینده» در سه بخش نمایش «زنده_عروسکی»، «کتاب‌خانه‌ای» (نمایش خلاق و بازی‌های خلاق) و «نمایش‌نامه‌نویسی» برگزار شد. فراخوان دوره های آتی این جشنواره در قسمت اخبار هنرهای نمایشی اطلاع رسانی خواهد شد.

مشاهده
جشنواره ملی اسباب بازی

جشنواره ملی اسباب بازی

این جشنواره در حمایت از کالای تولید داخل و همچنین کمک به برقراری ارتباط میان طراحان، تولیدکنندگان، توزیع‏ کنندگان، سرمایه‏ گذاران و همه فعالان حوزه بازی و اسباب‏ بازی، کمک به ساماندهی صنعت اسباب‏ بازی و فراهم آوردن زمینه طراحی و استقرار نظام نوآوری توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود.

مشاهده

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت