• 1399/10/30 - 11:28
  • تعداد بازدید: 763
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
در نشست علمی جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون؛

«رویکردهای روان‌شناختی بازی و اسباب‌بازی برای گروه‌های مختلف» بررسی می‌شود

دومین نشست علمی ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با عنوان «رویکردهای روان‌شناختی بازی و اسباب‌بازی برای گروه‌های مختلف» برگزار می‌شود.

 این نشست تخصصی ساعت ۹ تا ۱۲ روز چهارشنبه اول بهمن ۱۳۹۹ در قالب وبینار با حضور یک سخنران از کشور فرانسه و چهار سخنران ایرانی برگزار خواهد شد.
«کاظم ملکوتی» متخصص روان‌پزشکی و رییس دانشگاه ناصرخسرو، «محمدکامران درخشان» متخصص روان‌پزشکی و فوق تخصص و «فریده حمیدی» متخصص روان‌شناسی و عضو هیات علمی دانشگاه شهید رجایی از جمله سخنرانان این نشست هستند.
همچنین «برونو فیدوتی» مدرس دانشگاه و طراح بازی‌های رومیزی از کشور فرانسه در نشست «رویکردهای روان‌شناختی بازی و اسباب‌بازی برای گروه‌های مختلف» به ایراد سخن می‌پردازد.
«فریبرز درتاج» عضو هیئت علمی روان‌شناسی تربیتی دانشگاه علامه طباطبایی و رئیس انجمن روان‌شناسی تربیت نیز به‌عنوان سخنران مهمان در این نشست حضور دارد. 
شرکت‌کنندگان برای حضور در نشست «رویکردهای روان‌شناختی بازی و اسباب‌بازی برای گروه‌های مختلف» می‌توانند به پایگاه جشنواره به نشانی irantoyfestival.ir مراجعه کنند.
یادآوری می‌شود ششمین جشنواره ملی اسباب‌بازی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری شورای نظارت بر اسباب‌بازی، انجمن تولید کنندگان اسباب‌بازی و ستاد توسعه علوم‌شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با شعار «آینده را باید ساخت» در زمستان ۱۳۹۹ به صورت مجازی در حال برگزاری است.

کلمات کلیدی

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت